תקלות נפוצות בתנורי קרמיקה וכיצד מתקנים?

 

תנורי קרמיקה הפכו להיות מאוד פופולריים בתעשיות שונות של ייצור אריחים, וגם אצל אמני קרמיקה מסוגים שונים. תנורי קרמיקה צריכים להיות מאוד איכותיים כדי לעמוד בתוצאות שעליהם להפיק, אך איכותיים עד כמה שיהיו, כפי שאתם וודאי משערים, שימוש ממושך ויומיומי בתנור יכול להוביל לתקלות או לבעיות נפוצות, שכמובן ניתן לתקן באמצעות טכנאי תנורים מקצועי ומנוסה. 

 
להזמנת טכנאי לתיקון תנורי קרמיקה - חייגו אלינו
5537376 - 03 
 
 

למה תחזוקת תנורים חשובה?

 

אם אתם רוצים להבטיח אריכות חיים ולוודא שהתנור שלכם יחזיק מעמד למשך זמן רב יותר, עליכם להקפיד על תחזוקה. תנורי קרמיקה צריכים לעמוד בעומסי חום גבוהים ועליהם להיות כמה שיותר מבודדים כדי לעבוד היטב. למרות שהיצרנים מתכננים מכשירים חדשים, יעילים וחסכוניים ביותר באנרגיה עדיין יש תקלות נפוצות שאתם עשויים להיתקל בהן ומומלץ לטפל בהן בהקדם. אם לא תשמרו על תחזוקה נאותה, תקלות קטנות יהפכו לבעיות גדולות עם הזמן, מה שיוביל אתכם להחלפת התנור. 
 

תקלות נפוצות בתנורי קרמיקה

 
 
 
תקלות נפוצות בתנורי קרמיקה
 
 
 

ישנם סוגים שונים של תקלות נפוצות בתנורים, ביניהן:

· השקע של התנור לא נמצא בחשמל – תתפלאו, המון פעמים טכנאים מוזמנים על בעיה בשקע החשמל. שימו לב, אם התנור לא עובד בכלל, אם לא נדלקות נורות הפעלה שלו והוא לא מגיב לניסיונות ההפעלה שלכם, יכול להיות שהשקע אינו מחובר לחשמל, או לחלופין שיש בעיה בשקע החשמל שלכם. נסו לחבר לשקע החשמל מכשיר חשמלי אחר, כמו מטען למשל, כדי לראות אם הוא אכן עובד. אם יש בעיה בשקע, תזדקקו לחשמלאי.

· החלפת גוף חימום – אחד התיקונים הנפוצים ביותר בתנורים הוא גוף חימום שצריך להחליף. תקלות שיכולות להצביע על כך שיש בעיה הן תנור מקצר, או חלקים בתנור שלא מתחממים. המחיר של החלפת גוף חימום ישתנה בהתאם לסוג גוף החימום עצמו.

· החלפת תרמוסטט –התרמוסטט הוא זה שאחראי על שמירת הטמפרטורה בפנים התנור, ותפקידו לוודא שעוצמת החום תעצור בטמפרטורה שהגדרתם. אם התרמוסטט מקולקל, יהיה לכם קשה לשלוט בטמפרטורה בפנים התנור, מה שיכול להוביל לתקלות בעת תהליך שריפת הקרמיקה.  

 

מה כדאי - לתקן או לקנות תנור קרמיקה חדש?

 

המחירים של תנורי קרמיקה חדשים יכולים להיות יקרים יחסית לתיקון תקלה בתנור. לכן לא פעם, עדיף להזמין טכנאי מקצועי אשר יתקן את התקלות ויחסוך לכם הרבה. כמו כן עם הקפדה על תחזוקה מונעת, תוכלו לחסוך לעצמכם המון תקלות שניתן היה למנוע מבעוד מועד. אם התנור שלכם ממש משוכלל, או שגוף החימום יקר, יכול להיות שתיקונו יעלה יותר. לכן כאשר אתם מזמינים טכנאי, שתפו אותו בבעיה ובקשו ממנו הצעת מחיר לפני שהוא מתחיל לתקן, כך תוכלו להחליט אם התיקון משתלם לכם. 
 

שמרו על מכשירי החשמל שלכם תקינים!

 

כאשר תנור הקרמיקה שלכם מתחיל להראות סימנים לכך שיש בעיה, צרו מיד קשר עם טכנאי תנורים מקצועי שעובד עם כל סוגי התנורים ויכול לספק לכם מענה איכותי וזמין!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לתאם מראש טלפונית לפני הגעה לחנות
כ"ט בנובמבר 25, בת ים
טל': 5537376 - 03, פקס: 5529006 - 03
נייד: 050-5599293