תנור תעשייתי

 
מחפשים תנור תעשייתי שיספק את צרכי האפייה התעשייתיים שלכם? תנור שיעמוד בהספק עבודה גבוה ויחזיק מעמד לאורך שנים?
בעמוד שלפניכם נסביר עלתנורים תעשייתים ועל הדגשים השונים שאליהם כדאי לשים לב לפני שאתם רוכשים את התנורהתעשייתי הבא שלכם.
 

מהו תנור תעשייתי ?

 

תנור תעשייתי הוא תנור אפייה המתאים לנפחי עבודה גדולים ביותר, הןבהספק והן בעמידות של התנור עצמו. מאפיות, מוסדות המאכילים את באיהם, פיצריות וכלמי שזקוק לשירותי אפייה בנפחים גדולים יותר מאפייה ביתית ומשפחתית יכולים להיעזר בתנור זה. 

 

מה כדאי לבדוק לפני שקונים תנור תעשייתי חדש?

 

מספר הפאזות – אחד הדברים החשובים ביותר שבודקים טרם רכישת תנור הוא מספר הפאזותשל התנור. כל תנור מגיע עם חיבור חשמלי. החיבור יכול להיות חד פאזי, או תלת פאזי.תנור תלת פאזי אינו יכול לעבוד ברשת חשמל רגילה (חד פאזית) ומחייב חיבור מיוחד.

מספר המגשים וגודלם – מספר המגשים וגודלם מאפשרים לנו לדעת מהו נפח העבודה (הקשור לגודל המוצרים הנאפים בתנור שלנו) שאותו נוכל להשיג באמצעות התנור החדש. מספר המגשיםוגודלם שונה בין תנור לתנור, כאשר לעתים המגשים מסופקים יחד עם התנור בעת הרכישה,ולעתים תצטרכו לרכוש מגשים באופן נפרד או להשתמש במגשים סטנדרטיים הקיימים אצלכם במלאי. חשוב מאוד לבדוק האם התנור תואם את הגדלים הסטנדרטיים של מגשי אפייה לצרכים תעשייתיים.

הספק עבודה – הספק העבודה כולל את ההספק החשמלי של התנור שלכם, את החום המקסימלי שאליו תוכלו להגיע, את מהירות חימום התנור ואת מספר שעות העבודה הרצופות שאותן התנוריכול לשאת מבלי להגיע למצב של העמסת יתר.

אחריות – כמו ברכישה של כל מכשיר חשמלי אחר, אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק בטרם הרכישה הוא האחריות. עליכם לדעת בדיוק מה האחריות כוללת ולכמה זמן היאתקפה. אם אתם לא מרוצים מתנאי האחריות, אתם יכולים לבדוק דרך הספק שלכם אפשרויות אחריות שונות בתשלום נוסף או לרכוש תנור תעשייתי אחר שיתאים במדויק לדרישות האחריות שלכם.

 

האם כדאי לרכוש תנור תעשייתי יד שנייה?

 

כל סוג של תנור, גם תנור תעשייתי, הוא לא מכשיר מסובך במיוחד מבחינה חשמלית. מדובר במספר רכיבים מצומצם, בעיקרם גופי החימום של התנור והגופים המבודדים. גופי החימום הינם רכיבים פשוטים יחסית, ולכן ניתן לשמור על חייו של תנור במשך שנים רבות וארוכות. אם אתם מתכננים רכישת תנור יד שנייה, כדאי לכם לבדוק אתמצבו, אך זכרו שברוב המקרים לא מצפות לכם הפתעות גדולות מדי, מכיוון שמדובר במכשיר פשוט מבחינה חשמלית, בניגוד לרכב או למחשב למשל.
 
 
תנור תעשייתי
 
 

גם אם אתם מתלבטים וגם אם אתם כבר יודעים בדיוק איזה דגם אתם רוצים לרכוש, אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום
לטלפון 03-5537376 ולדבר עם נציגי השירות המקצועיים שלנו שישמחו לחלוק איתכם שנים רבות של מקצועיות וניסיון.

 
לקבלת מידע נוסף צרו קשר באמצעות האתר או חייגו עכשיו 5537376 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לתאם מראש טלפונית לפני הגעה לחנות
כ"ט בנובמבר 25, בת ים
טל': 5537376 - 03, פקס: 5529006 - 03
נייד: 050-5599293