המדריך לרכישת תנור קרמיקה יד שנייה

 
עוסקים באמנות ומעוניינים לשרוף בטמפרטורות גבוהות פריטי חימר, זכוכית, פורצלן או גלזורה? רוצים לחסוך בהוצאות על תנור קרמיקה יד שנייה ולא יודעים מאיפה להתחיל? הנה כמה נקודות שיכולות לעזור לכם:
 
 
 

הגדירו את המטרות, הצרכים ואופי השימוש בתנור

 
 
אל תתחילו לחפש תנור קרמיקה לפני שאתם יודעים בדיוק מה מטרת השימוש ואופי הצרכים העתידי. מהבחינה הזו אין הבדל בין תנור חדש ויד שנייה, כי בסופו של דבר השאיפה היא למצוא את הפתרון האידיאלי לשריפת עבודות בטמפרטורה של מעל 1000 מעלות צלזיוס.
 

 

החליטו על מסגרת התקציב

 

 
 
בשלב השני כבר תוכלו להיכנס לעובי הקורה ולהגדיר את מסגרת התקציב. השקיעו קצת זמן באיסוף מידע באתרי האינטרנט ובהשוואת מחירים. החליטו כמה כסף אתם מעוניינים להשקיע בתנור יד שנייה,כי רק בצורה הזו תוכלו לוודא שאתם עושים עסקה טובה ומשתלמת.
 
רכישת תנור קרמיקה יד שנייה
 
 

 
 

בחרו היטב את מקור הרכישה

 
 
 

אל תתפתו לכל הצעה על תנור קרמיקה יד שנייה. בחרו היטב את מקור הרכישה ונצלו את הזמן שעומד לרשותכם על מנת ליצור קשר עם המוכר. 

נסו לתאם פגישה לא מחייבת והתרשמו מהתנור לפני שאתם מתחייבים לקנות אותו. בנוסף, אל תסתפקו בתמונות שמופיעות באתר כי האינטרס של הלקוח הוא מובן להציג את התנור באור המחמיא ביותר. הבעיה היא שלא תמיד התמונה מייצגת את המציאות וחבל לגלות את זה מאוחר מדי.

 
 

איך מזהים תנור קרמיקה יד שנייה ברמה גבוהה?

 
 
 

בסופו של דבר, השאיפה של רוב האנשים היא לקנות מוצר יד שנייה באיכות הטובה ביותר שניתן למצוא. בהקשר של תנור קרמיקה יד שנייה תוכלו לעשות זאת באמצעות המפרט הטכני. בדקו האם לתנור יש כושר בידוד גבוה ועד כמה הוא חסכוני באנרגיה.

קבלו המלצות על מותגים של תנורים ובדקו האם יש אטימה מוחלטת בין דלת התנור לגוף התנור. השוו בין תנורי יד שנייה גם לפי מערכת הבקרה, מערכת הגיבוי ומפסק הביטחון. הסכימו לשלם עוד כמה שקלים על תנור איכותי ובשום פנים ואופן אל תוותרו על הבטיחות שלכם. 

 
 
 
 

כאשר אתם מחפשים תנור שיענה על כל צרכיכם, ובמחיר שלא יעיק על כיסכם- אברהם תנורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לתאם מראש טלפונית לפני הגעה לחנות
כ"ט בנובמבר 25, בת ים
טל': 5537376 - 03, פקס: 5529006 - 03
נייד: 050-5599293